ZESTAWY SPRZĘTU GYM RAGE


Zestaw sprzętu na siłownię Gym Rage

Nasze sety do treningu siłowego zostały specjalnie stworzone, aby w sposób kompleksowy zadbać o wyposażenie Twojej siłowni. Dzięki naszym zestawom treningi na wolnych ciężarach będą jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Zestaw obciążenia olimpijskiego w kilku konfiguracjach, stojaki, gryfy olimpijskie i zaciski na sztangę to wszystko, czego Ci potrzeba do tego typu aktywności. Na sprzęcie Gym Rage możesz uprawiać kulturystykę, crossfit, trójbój siłowy czy dwubój olimpijski.

Obciążenia typu bumper

Olimpijskie talerze bumper marki Gym Rage są wykonane z wysokiej jakości gumy, dzięki czemu posłużą długie lata w nienagannym stanie. Dodatkowym atutem tego rodzaju obciążenia jest fakt, że nie uszkodzą one podłogi w przypadku użytku w domowej siłowni. Kolorystyka zgodna z barwami olimpijskimi zdecydowanie ułatwia identyfikację odpowiedniego krążka, bez potrzeby odczytywania jego wagi. Dzięki naszym gotowym zestawom obciążenia będziesz gotowy do ciągłej progresji siłowej w minimalnych skokach ciężaru.

Gryf olimpijski 220cm/20kg

Sztanga olimpijska Gym Rage jest wykonana w zgodnie z wytycznymi federacji IWF dla sprzętu do wykonywania dwuboju. Nasze gryfy nadają się również do takich ćwiczeń jak wyciskanie na ławce, uginanie ramienia ze sztangą, wyciskanie francuskie sztangi czy kompleksowy trening barków.

Stojak na obciążenie

Stojak na talerze olimpijskie Gym Rage pozwala na uzyskanie szybkiego dostępu do odpowiednich obciążenia, dokładnie kiedy go potrzebujesz. Prosta konstrukcja zapewnia maksymalną użyteczność i będzie pasować do każdej domowej siłowni.