OBCIĄŻENIE OLIMPIJSKIE GYM RAGE


Talerze na sztangę Gym Rage

Nasze obciążenie olimpijskie jest idealnym rozwiązaniem do treningów na wolnych ciężarach w takich dyscyplinach jak kulturystyka, dwubój olimpijski, crossfit czy trójbój siłowy. Każdy talerz jest precyzyjnie kalibrowany nie odstając od wagi nominalnej bardziej niż 0.8%. Najczęściej udaje nam się osiągnąć precyzję na poziomie 0.4% lub mniej. Jest to zgodne z normą IWF dla obciążenia treningowego. Wybierając nasze dyski olimpijskie, dzięki najwyższej jakości materiałom, zapewniasz sobie trwałość na wiele lat intensywnych treningów.

Obciążenia typu bumper

Olimpijskie talerze bumper marki Gym Rage są wykonane z wysokiej jakości gumy, dzięki czemu posłużą długie lata w nienagannym stanie. Dodatkowym atutem tego rodzaju obciążenia jest fakt, że nie uszkodzą one podłogi w przypadku użytku w domowej siłowni. Kolorystyka zgodna z barwami olimpijskimi zdecydowanie ułatwia identyfikację odpowiedniego krążka, bez potrzeby odczytywania jego wagi. Dzięki naszym gotowym zestawom obciążenia będziesz gotowy do ciągłej progresji siłowej w minimalnych skokach ciężaru. W naszej ofercie znajdziesz bumpery 5kg / 10kg / 20kg.

Obciążenia frakcyjne

Mniejsze talerze olimpijskie Gym Rage zdecydowanie poprawią możliwość postępów treningowych. Dzięki minimalnym przeskokom pół-kilogramowym już nigdy nie doświadczysz dłuższej stagnacji. Dodatkowo, precyzyjna kalibracja zapewnia pewność ciężaru wykorzystywanego do treningu. Zapoznaj się z naszą ofertą krążków 0.5kg / 1kg / 1.5kg / 2kg / 2.5kg.